Slunečné pobřeží

Jedno z nejznámějších a zároveň největších hotelových Bulharských letovisek – Slunečné pobřeží – se nachází asi 35 km severně od Burgasu. Návštěvníci zde naleznou nejen spoustu možností ubytování v moderních hotelech, ale také spoustu zábavy. Vybírat můžete ze široké nabídky sportů jako např. tenis, bowling, vodní lyže, surfování a mnoha dalších způsobů aktivního odpočinku. Je zde také možnost návštěvy moderních aquaparků, ať již přímo v tomto letovisku či v okolních lokalitách. V letovisku Slunečné pobřeží je mnoho obchodů, kaváren a restaurací, kde můžete posedět. Pro večerní program můžete navštívit některou z mnoha diskoték, nočních klubů, barů a restaurací se zábavným programem. Pláž je zde poměrně rozsáhlá, písčitá a s pozvolným vstupem do moře. Toto rušné letovisko doporučujeme každému, kdo si na dovolené rád užívá nekonečnou zábavu. Neváhejte tedy a vyberte si včas z nabídky first minute zájezdů.

Ubytování Slunečné pobřeží

Pokud se rozhodujete kam jet za letním odpočinkem a zajímá Vás dovolená v Bulharsku, jistě budete příjemně překvapeni náklady na cestu. Slunečné pobřeží v Bulharsku je pak výbornou volbou z hlediska možností zábavy. Samotné letovisko je poměrně rozlehlé a nabízí obrovské množství hotelů. Je zde tedy poměrně velký výběr ubytování a díky tomu i poměrně slušná cenová nabídka. Dál od moře jsou potom umístěny nové luxusní hotelové komplexy. V letní sezoně je vhodné si domluvit pobyt s cestovní kanceláří, jelikož možnost ubytování až na místě je poměrně mizivá.

Všeobecně známými hotely v této lokalitě jsou: Afrodita Beach, Alba, Amfora, Amfora Beach, Aparthotel Sunny Victoria, Arda, Atos, Bahami, Balkan, Bohemi, Bravo, Carina Beach, Colosseum, Condor, Delta Beach, Dunav, Glarus, Glarus Beach, Annex , Ivana Palace, Jasmine, Kalina Garden, Karolina Beach, Kiparisite, Kokiče, Kondor, Kontinental, Kotva, Kristal, Larisa, Longoza.

TIP: last minute Bulharsko – objednejte si levnou luxusní dovolenou v Bulharsku

Okolí letoviska

Letovisko Slunečné pobřeží se rozprostírá po celé délce pobřeží mezi letovisky Svatý Vlas a Nesebar. Obě tato místa jsou poměrně nedaleko, takže je možné do nich podniknout příjemný večerní výlet. Pokud chcete přece jen vyrazit na procházku mimo město, je možné zamířit na sever do zalesněných kopců.

Mapa letoviska


View Larger Map